Už je jasné, kdy do Babišovy vlády přijde nová ministryně Maláčová

21.07.2018 17:55 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman jmenuje Janu Maláčovou (ČSSD) ministryní práce a sociálních věcí v pondělí 30. července na zámku v Lánech. Na twitteru o tom dnes informoval mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček. Zprávu převzala ČTK.

Už je jasné, kdy do Babišovy vlády přijde nová ministryně Maláčová
Foto: Martin Kovář
Popisek: Budova MPSV

Ještě předtím, v úterý 24. července, přijme Zeman Maláčovou taktéž v Lánech. Maláčová v čele resortu nahradí Petra Krčála (ČSSD), který rezignoval kvůli podezření z plagiátorství při psaní bakalářské práce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fašisto, spojenci jdou najisto“. Co zažil Libor Vondráček na Národní:

20:09 „Fašisto, spojenci jdou najisto“. Co zažil Libor Vondráček na Národní:

Pískotu se při vzpomínce na 17. listopad na Národní třídě nedočkali pouze šéf hnutí ANO Andrej Babiš…