Jedním z vrcholů je dnešní galavečer, na který byli jako čestní hosté pozváni mimo jiné pravnučka Tomáše Garrigua Masaryka Charlotta Kotíková, vnučky Frances Craneové, která byla do rozvodu v roce 1931 pět let manželkou Jana Masaryka, či vnuk chicagského starosty Antonína Čermáka Anton Cermak Kerner.
Dnes také v Chicagu začíná výstava nazvaná Carving Destiny (Tesání osudu), na které mohou návštěvníci zhlédnout díla Alfonse Muchy, Albína Poláška a Vojtěcha Preissiga. Všichni tři výtvarníci měli k Chicagu silné vazby.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp