V Květné už na munici připravili 20 skladů

27.01.2015 12:20 | Zprávy
autor: dkr, čtk

V areálu v Květné na Svitavsku, kam se převeze část munice z Vrbětic na Zlínsku, je už připraveno 20 objektů. Kvůli počasí se ale zatím na leden žádný převoz neplánuje. Novinářům to dnes řekli náměstek ministra obrany Tomáš Kuchta a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD).

V Květné už na munici připravili 20 skladů
Foto: Policie ČR
Popisek: Výbuch skladu munice ve Vrběticích na Valašskokloboucku zaměstnává pyrotechniky, policii i armádu.

"Tento termín dnes už můžeme vyvrátit kvůli meteorologické situaci. V uplynulých dnech ve Vrběticích napadlo několik centimetrů sněhu a ani situace ve zbytku republiky není úplně příznivá," uvedl Netolický. Podle něj zatím není stanoven rámcový harmonogram převozu.

Na Zlínsku dnes od rána opět sněží. Policie přes tuto komplikaci pořád plánuje, že odvoz munice z areálu ve Vrběticích bude zahájen na konci ledna. "Tato verze stále trvá," řekla ČTK mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková. V areálu se dnes podle ní mnoho neděje, pyrotechnici pouze udržují zasněžené komunikace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pohled Lenina, jazyk Urválka“. Student práv a fanoušek potratů vyděsil internet

22:31 „Pohled Lenina, jazyk Urválka“. Student práv a fanoušek potratů vyděsil internet

„Její tělo, její volba. Její život její síla. Její. Její. A jenom její!“ zaznělo v sobotu na akci Pr…