V Lánech dnes poobědvají prezidentský a premiérský pár. Možná dojde i na politiku

02.01.2022 6:30 | Zprávy
autor: čtk

Prezident Miloš Zeman s chotí Ivanou Zemanovou dnes uvítá v Lánech premiéra Petra Fialu (ODS) a jeho manželku Janu Fialovou na tradičním novoročním obědě. Společenské setkání na lánském zámku začne hodinu po poledni.

V Lánech dnes poobědvají prezidentský a premiérský pár. Možná dojde i na politiku
Foto: KPR
Popisek: Prezident Zeman a premiér Fiala

Tradici novoročních obědů prezidenta s premiérem v Lánech zahájil Zemanův předchůdce Václav Klaus. Od počátku oba politiky doprovázely manželky. Výjimkou byly roky 2008, 2009 a 2013, kdy tehdejší premiéři Mirek Topolánek a Petr Nečas (oba ODS) již nežili s manželkami, a proto se politici setkali pouze ve dvou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Opoziční výsadek“ pod Babišovým radarem. Na toto rozděluje peníze

4:44 „Opoziční výsadek“ pod Babišovým radarem. Na toto rozděluje peníze

Na Ministerstvu práce a sociálních věcí působí úředníci, kteří ve spolupráci s kolegy z Úřadu vlády …