V Lucerně proběhne série koncertů za účasti publika

12.04.2021 14:01 | Zprávy

Iniciativa Cesta ze tmy, jejímž cílem je obnovení kulturních představení, slaví úspěch. Jejím představitelům se podařilo získat povolení k provozu mobilní laboratoře a příslib udělení výjimky resortu zdravotnictví k tomu, aby v Lucerně proběhla série koncertů tuzemských umělců. A to i za účasti publika. Podmínkou je, že všichni přítomní absolvují v den koncertu PCR test s negativním výsledkem.

V Lucerně proběhne série koncertů za účasti publika
Foto: ČTK/Ryšánek Marcel
Popisek: Olga Lounová

„Vymysleli jsme sofistikovaný systém, který zajistí, že nikdo z přítomných nebude pozitivní na Covid 19. Díky tomu se tak Lucerna stane nejbezpečnějším a nejotestovanějším místem v České republice. Na každý koncert má příslib povolení pustit do Lucerny tisícovku diváků,“ řekl Karel Luxík, který za iniciativou Cesta ze tmy stojí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je to pravda?

Je pravda, že vaše poradkyně Semansová má na starosti miliardové dotace a samá má firmu na dotace - na pomoc s jejich získáváním? Jestli ano, vám to přijde v pořádku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Za stejné peníze šli po Babišovi. Ti, co svrhávají Orbána

14:40 Za stejné peníze šli po Babišovi. Ti, co svrhávají Orbána

Stejně jako před volbami v Rumunsku a Moldavsku i před volbami v Maďarsku se prošetřuje „ruská stopa…