V Moskvě jednali ruský a turecký prezident: Zazněl vzkaz pro Washington

10.03.2017 21:25 | Zprávy
autor: mp

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v Moskvě jedná se svým protějškem Vladinirem Putinem o další spolupráci v Sýrii. Erdoganovi leží na srdci porážka Islámského státu, jenže by se rád vypořádal i s kurdskými bojovníky, kteří se významně zapojili do bojů proti Islámskému státu.

V Moskvě jednali ruský a turecký prezident: Zazněl vzkaz pro Washington
Foto: hns
Popisek: Pokus o puč v Turecku, ilustrační koláž

V roce 2015 klesly rusko-turecké vztahy takřka pod bod mrazu, když turecké stíhačky sestřelily ruský bombardér. Agentura Reuters však hlásí, že tato doba je pryč. Erdogan označil Putina za „dobrého přítele“. Turecký prezident Erdogan a ruský prezident Vladimir Putin si na společném jednání v Moskvě pochvalovali, jak funguje vzájemná spolupráce ozbrojených složek těchto zemí ve snaze vyřešit situaci v Sýrii.

Celý článek v angličtině naleznete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

K čemu je dobrý nějaký zmocněnec pro cokoliv?

O co jiného jde, než o jakousi trafiku? A proč tolik lpíte na nějaké funkci? Vždyť přeci pro lidi toho snad můžete udělat dost i jako poslanec nebo proč jste vlastně kandidoval? A co jste zatím jako poslanec dokázal? Zatím mi přijde, že řešíte jen sám sebe

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinština ve školách. Nejdřív volitelně, pak povinně, chce ekonom

14:50 Ukrajinština ve školách. Nejdřív volitelně, pak povinně, chce ekonom

Ekonom Radim Dohnal přišel s nečekaným nápadem, že by se měla na českých středních odborných školách…