V Rusku píší o českém boji s jejich propagandou. Chceme se dostat do každého telefonu, citují Chovance

23.10.2016 12:58 | Zprávy

Ruská média si podle serveru Novinky.cz všímají toho, že Česko posiluje boj s ruskou propagandou. O vzniku útvaru pro tento boj hovořil ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) na konferenci Stratcom.

V Rusku píší o českém boji s jejich propagandou. Chceme se dostat do každého telefonu, citují Chovance
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Milan Chovanec

Například deník Kommersant upozornil na to, že české ministerstvo vnitra vytvořilo speciální útvar pro boj s ruským vlivem na veřejné mínění v zemi. To by mělo v reálném čase reagovat na projevy propagandy a dezinformací na sociálních sítích Facebook, Twitter a v médiích. Ministrův resort tak podle všeho reaguje na obavy z informační války, kterou měla rozpoutat Moskva. 

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

4:45 „Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

„Když si vzpomenu na to, jak jsem jezdil po vlastech českých a agitoval, aby se ten systém změnil, t…