VIDEO Anonymous vyhlásili džihádistům za masakr v Paříži válku

10.01.2015 18:40

Hackerská skupina Anonymous se pustí do boje proti džihádistům. Její členové o tom informovali na videu, které bylo zveřejněno na serveru YouTube. Anonymous slibují, že shodí všechny servery spojené s činností teroristů, chtějí také napadnout jejich účty na sociálních sítích.

VIDEO Anonymous vyhlásili džihádistům za masakr v Paříži válku
Foto: Daniela Černá
Popisek: V maskách Anonymous

Web CNN uvedl, že na zmíněném videu mluví jeden z hackerů zkresleným hlasem a v masce Guye Fawkese, který je též mnohými považovaný za teroristu, jeden z hackerů.

„My, Anonymous, po celém světě jsme se rozhodli vyhlásit válku terorismu,“ řekl hacker. V popisu videa je uvedeno, že je zprávou pro al-Káidu, Islámský stát a další teroristy, kteří stojí za smrtí 12 lidí v redakci magazínu Charlie Hebdo.

„Plánujeme se pomstít jejich jménem. Budeme sledovat vaše aktivity na internetu, shodíme vaše účty na sociálních sítích,“ hrozí Anonymous. Ti při svých útocích používají takzvané DDoS útoky, při nichž dochází k záměrnému přehlcení požadavky na konkrétní server, což způsobí jeho pád či extrémní zpomalení. Účinná obrana před takovým útokem v podstatě neexistuje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

7:17 Luboš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

TÝDEN V MÉDIÍCH Zavíráním diskusí, blokováním mailové komunikace nevhodných odesílatelů či z nepohod…