VIDEO Incident v britské Dolní sněmovně. Oponent Camerona musel být vyveden

11.04.2016 18:50 | Zprávy
autor: spa

Britský premiér David Cameron se naštval a rozhodl se zatopit všem neplatičům daní. Nastal čas se pořádně ponořit do Panama Papers a zjistit, kdo že se jim to vlastně všechno vyhýbá. Informuje deník The Sun.

VIDEO Incident v britské Dolní sněmovně. Oponent Camerona musel být vyveden
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Cameron

Premiér Cameron dnes předstoupil před britskou Dolní sněmovnu a jal se odpovědět na všechny otázky ohledně svých příjmů, daní a offshorového trustu jeho otce Iana Camerona, který se objevil v uniklých dokumentech Panama Papers.

Podle labouristy Dennise Skinnera – který během premiérova vystoupení jej nazval „úskočným Davem“, za což byl následně vyveden – rozděluje současná Cameronova kauza národ mnohem více, než například otázka členství v Evropské unii.

Cameron se v průběhu svého proslovu vyjádřil, že komentáře jeho kolegů na adresu jeho zesnulého otce byly „hluboce zraňující a naprosto nepravdivé“ a dodal, že jeho otce byl „tvrdě pracující muž a úžasný otec“. Následně odpověděl na všechny otázky, které mu jeho oponent Jeremy Corbyn položil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proti „ruským vyděračům“ tvrdá data. Holec potopil Hladíkův projev

21:03 Proti „ruským vyděračům“ tvrdá data. Holec potopil Hladíkův projev

Babišova vláda získala důvěru Poslanecké sněmovny. Komentátor Petr Holec upozorňuje, že Andrej Babiš…