VIDEO Kubera cvičí jako Paroubek. A radí: Běhejte a kuřte přitom

7. 3. 2019 11:12

Bývalý europoslanec za ODS Edvard Kožušník se vydal za předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou. „S předsedou se znám strašně moc dlouho,“ vypráví Kožušník na videu, kde samozřejmě u Kubery nechybí pomyslná cigaretka.

VIDEO Kubera cvičí jako Paroubek. A radí: Běhejte a kuřte přitom
Foto: reprofoto: YouTube, video E. Kožušníka
Popisek: Cvičící Jaroslav Kubera.

„Unie prohrála bitvu o Británii a prohrává další bitvy. A pokud se ta Evropa nevzpamatuje, bude mít obrovský problémy. Pokud tam zůstanou strejdové jako dosud, nikam to nepovede. Musí tam přijít mladá generace,“ sdělil Kubera mimo jiné na video. 

Následně byla řeč o sportu, kdy Kubera věnoval Kožušníkovi a všem sportovcům radu. „Kombinace s presem dodává potřebné roztažení a cigarety stažení, takže ty cévy neustále pendlujou. Má to jednu vadu, kterou přiznávám, a ta je nebezpečná tomu kouření. Ten dehet, který se usazuje, v zimě tuhne a pak tuhnou končetiny,“ podotkl Kubera. 

Ten ukazuje i své hodinky, které mu přesně radí, co má dělat. „Takhle dát ruce a doprava. A doleva. Jako Paroubek,“ vzpomíná na cvičení, které jednou na kamery předvedl expremiér za ČSSD Jiří Paroubek. „A pořád to tělo propínat. Pak několik dřepů a sjezdových postojů... A hodinky dají pokoj. Ony jsou hloupý, třeba obejdu stůl a ony říkají: Už jste začal,“ poznamenal.

Edvard Kožušník

  • ODS
  • Kroužkujte 10 na kandidátce ODS
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

7:36 Strana hulvátů a dobytků, rétorika jak od K. H. Franka. Tady nejde jen o jednoho čičmundu z Jesenice, varuje Petr Žantovský. Další důkaz mu poskytlo Šafrovo forum

TÝDEN V MÉDIÍCH Komunisté častovali své odpůrce mnoha ošklivými výrazy, ale o podřezávání sviní se n…