VIDEO Miroslav Sládek předvedl scénu před prázdným náměstím. Došlo na konflikt

14.09.2016 8:30 | Zprávy

Do krajských a senátních voleb 2016 zbývá ještě zhruba měsíc, boj o hlasy voličů ale již běží na plné obrátky. A že je někdy dosti nevybíravý, ukázali republikán Miroslav Sládek a Lucie Hašková, kandidátka NE Bruselu – Národní demokracie.

VIDEO Miroslav Sládek předvedl scénu před prázdným náměstím. Došlo na konflikt
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

Sládek se s Haškovou potkal na náměstí v Poděbradech. Kandidátka NE Bruselu – Národní demokracie ve Středočeském kraji tam se svým kolegou rozbalila petiční stánek. Ve stejnou dobu nicméně o kousek dále hodlal zahájit předvolební mítink s občany Miroslav Sládek, předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslava Sládka (SPR-RSČ Miroslava Sládka), a vůbec se mu nezamlouvalo, že by mu k tomu sekundovali soupeři.

„Dobré odpoledne, dámy a pánové. Nenechte se mýlit támhle tím, protože s Národní demokracií a fašistou Bartošem nemáme nic společného,“ jal se Sládek distancovat od přítomné kandidátky za NE Bruselu – Národní demokracii. „Fašistou Bartošem, to snad není možné,“ vysmívala se mu Hašková, což Sládka ještě více „nakrlo“. „Proč tady parazitujete na tom?“ obrátil se na Haškovou.

Protože si prý jeho strana zamluvila prostor pro předvolební mítink, vyzval přítomné policisty, aby zjednali nápravu. V tu chvíli kdosi strčil do stánku Haškové, proti čemuž se Hašková ostře ohradila.

Policista následně vyzval Haškovou, aby si stánek přesunula na druhý konec náměstí, s čímž neměla kandidátka NE Bruselu – Národní demokracie problém. „Pan Sládek je potom prudérní. Aspoň nějaké vzrůšo jste si užil?“ vtipkovala. Na svém facebookovém profilu následně Sládka označila za „hulváta“, který jí kopl do stolku.

Další svědectví o tom, že Miroslav Sládek si nebere servítky se svými soupeři, přinesl Jiří Krušina z Krnova. „Včera odpoledne naší obcí na Bruntálsku procházel doktor Miroslav Sládek z Brna. Bývalý poslanec a skoroprezident... Sice jsem neměl to štěstí a nezahlédl jsem ho, ale vylepoval své plakáty a při tom záměrně strhával plakáty svých protikandidátů zejména z Krnovska. Jeho program je dostat se ke korytu i za cenu podrazu (takže se zázračně přestěhoval na Bruntálsko). Přičemž o regionu ví kulové. Třeba ho někdo taky nakope do koulí...“ zveřejnil na svém facebookovém profilu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Zůstane ANO věrná i po zvolení?

Dost politiků ANO po zvolení do EP stranu opustilo. Jak si to vysvětlujete? A můžete zaručit, že vy se netrhnete, když budete zvolena? Protože vy ani nejste členka ANO. Ať se vám daří. Libor

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znepokojený EU aktivista. Volby nedopadly, tak začal hledat nepřítele

21:30 Znepokojený EU aktivista. Volby nedopadly, tak začal hledat nepřítele

Prounijní aktivista Tomasz Peszyński bije na poplach, že je potřeba „zastavit vekou populistickou re…