VIDEO Muslimové nemůžou za vaše posraný životy! Čech natočil drsný vzkaz

17.01.2015 19:10 | Zprávy
autor: mp

VIDEO Všeobecný svaz studentských muslimů a mládeže na sociální síti Facebook sdílí video, v němž aktér zlehčuje obavy z islámských radikálů. Na paškál si bere především Tomio Okamuru a jeho antiislámské výroky. Mladý muž vystupující ve videu se vyjadřuje i k masakru v Paříži z minulého týdne. Dočkal se ale různých reakcí.

VIDEO Muslimové nemůžou za vaše posraný životy! Čech natočil drsný vzkaz
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Letnou za ministerstvo vnitra svolali muslimové modlitbu (arabsky salát). Protestovali tak proti zásahu policie minulý pátek

Tomio Okamura je prý oblíbeným politikem mladých muslimů. Vnímají ho také jako podnikatele a humoristu. Dává však prý naprosto hloupé rady, jak bojovat proti radikálnímu islámu. "Je to mix demence a strachu. Já vám dneska řeknu, jak je to skutečně s islámem," prohlašuje mladý muž vystupující v klipu s názvem Standa show.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Michaela Opltová byl položen dotaz

Obrana

Tvrdíte, že naším úkolem je budovat silný a důvěryhodný evropský pilíř NATO. Nemyslíte, že bysme spíš měli vytvořit obranný pakt, který nebude nijak závislý na NATO a tedy na USA? Myslíte, že spoléhat na NATO je dobré? Podle mě se čím dál víc ukazuje, že ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chystá veřejnost na válku? Mrazivá předpověď po slovech Trumpa

15:21 Chystá veřejnost na válku? Mrazivá předpověď po slovech Trumpa

Trumpův projev o stavu unie v Kongresu nastínil, že americký prezident příliš nemění svůj postoj vol…