VIDEO Podívejte se, jak prý žije Brno proslulý náměstek Hollan. Ale děti předtím raději dejte spát

10.07.2016 20:17

Místopředseda hnutí Žít Brno, náměstek tamního primátora a známý občanský aktivista Matěj Hollan se zřejmě stal obětí sázky, a na Facebooku se tak objevilo jedno poměrně nelichotivé video.

VIDEO Podívejte se, jak prý žije Brno proslulý náměstek Hollan. Ale děti předtím raději dejte spát
Foto: David Daniel
Popisek: Bývalý náměstek brněnského primátora Matěj Hollan

Na facebookové stránce Brno autem se objevila parafráze na dialog při jednání zastupitelstva ohledně cyklostezek a parkování. U toho nenápadného příspěvku však bylo připojeno video, na němž můžeme sledovat nahého muže a u něj dominantní ženu, která mu dává výprask. Pánovi se násilí zjevně líbí, neboť vykřikuje anglicky: „Já chci ještě víc.“ Mužem zachyceným v nepříliš důstojné pozici má být Matěj Hollan, náměstek brněnského primátora z hnutí Žít Brno, který má po rekonstrukci brněnské rady na magistrátu v gesci právě oblast dopravy.

Toto video překvapilo mnohé, ačkoliv je vystudovaný konzervatorista Hollan známý svými kousky na hraně vkusu. Vtipkoval například o českém podílu na holocaustu, za což se následně musel omluvit. Nedávno na svém Facebooku zveřejnil fotografii, na níž je s vepříkem a připsaným komentářem „ramadán po česku“. Zastal se také brněnských umělců, kteří po vzoru recesistické skupiny Ztohoven, jež odcizila prezidentskou standartu a vyvěsila místo ní červené trenky, vyvěsili červené trenýrky na hradě Špilberk. Video s odvážnými praktikami ovšem zaskočilo i mnohé jeho příznivce. Ještě více překvapilo, že video údajně nepořídil a nešířil žádný z Hollanových odpůrců, ale jeden z jeho recesistických přátel, kteří se zjevně vydařené akce rovněž účastnili.

VIDEO S NÁMĚSTKEM HOLLANEM JE KE ZHLÉDNUTÍ ZDE

Sám náměstek Hollan se k němu zatím nevyjádřil. Zato na svém Facebooku komentoval jiný příspěvek, odhalující životní peripetie někdejšího pouličního muzikanta. „Vážený pane zastupiteli, mladý revolucionáři, já mám jen krátkou věcnou připomínku. Zdá se mi, že vedení Žít Brno celkem razantně přibralo na váze. Ono to totiž zní nedůvěryhodně od Žít Brno a Hollana, který se celkem pravidelně válel ožralý na chodbě na Krkoškové, když ho bývalá stará nechtěla pustit domů,“ došlo Hollanovi. „Není nad skvělé sousedy,“ připojil komentář. 

Na poznámky o jeho příchylnosti k různým radovánkám pak náměstek Hollan zareagoval tím, že na svůj Facebook vystavil vlastní fotografii za stolem plným prázdných láhví alkoholu. Uklidnit občany ale může, že poté zcela jistě neřídil. Jak se totiž náměstek pro dopravu na svém Facebooku přiznal, nevlastní řidičský průkaz.

Z Facebooku náměstka primátora Brna Matěje Hollana

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla

21:04 Kocáb šokoval: Kdyby v roce 1989 lidé o demokracii hlasovali, asi by neprošla

Zpěvák a politik Michael Kocáb, o němž bylo v posledních dnech často slyšet především v souvislosti …