VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor

03.10.2018 9:52

U příležitosti svátku svatého Václava mluvil v katedrále sv. Víta kněz, bohemista, lingvista a pedagog Petr Piťha. Vyjádřil se Istanbulské úmluvě, kterou se nyní zabývá Parlament ČR. „Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní,“ vykresloval kněz temnou budoucnost, pokud dojde ke schválení. Homosexuálové prý budou postaveni nad ostatní. Vyzval k odporu.

VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor
Foto: archiv
Popisek: Prof. Petr Piťha
reklama

„Jak se chová dnešní společnost?“ ptal se kněz. Dá se to prý popsat výrokem: „Ať se stará stát. Platím přece daně.“ Stejně tak se prý společnost staví k otázkám mravnostním. „Přiznejme si, že naše společnost je zcela pošetilá, protože nemá touhu poučit se,“ kázal Piťha. „Jsme nepoučitelní, a podle toho dopadneme,“ věštil kněz.

Anketa

Půjdete ke komunálním volbám?

87%
13%
hlasovalo: 5759 lidí

Po nekonkrétních apelech se Petr Piťha dostal k jádru věci. Řekl, že v Parlamentu se schvaluje Istanbulská úmluva, což nechává českou společnost v klidu. „Možná, že vůbec nevíte, o jaké nebezpečí jde,“ upozornil.

Nebezpečí vidí Piťha už v tom, jak je úmluva formulována. V textu samotném prý není nic, co by rozumný člověk nepodepsal. Nebezpečí je ukryto až ve velice rozsáhlé důvodové zprávě. A navíc je nutné text číst v kontextu dalších dohod a proklamací. Podle něj smlouva rozšiřuje rozsah práv a svobod. Piťha namítá, že svoboda se neskládá z dílčích svobod a svobodiček, ale je jednotná a nedělitelná. „Svoboda buď je, a pak z ní všechny svobody přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda,“ prohlásil kněz.

„Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit, ve jménu mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů,“ dostal se Piťha k pojmenování nebezpečí. Zdůraznil, že nemyslí homosexuály, kteří mnozí s názory homosexualistů nesouhlasí. „Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině,“ prohlásil kněz. Což je podle Piťhy otec muž, matka žena, děti – tedy děvčata a chlapci. Tyto zákony prý převzaly ideologii marxismu a nacismu. „Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí,“ odhalil Piťha svým posluchačům.

Navrhované zákony jsou dle jeho názoru nedemokratické a diktátorské. Pak podal výčet toho, co by nás po schválení čekalo. „Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány,“ zvěstoval Piťha zkázu. „Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž,“ vykresloval apokalyptický obrázek kněz a dodal: „Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.“

Pohlaví si prý dítě vybere samo a rodiče budou nuceni vychovávat děti bezpohlavně a nebudou jim moci dát ani jméno. Za nesouhlas pak budete prý deportováni do nápravně-pracovních táborů vyhlazovacího charakteru a homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, která bude určovat, co se smí a nesmí říkat. Budeme údajně postaveni pod všechny ostatní pohlavně se rozmnožující se tvory, protože na ty zákon neplatí.

Na závěr Petr Piťha dodal, že obrana svobodných lidí je z historie vždy snažší než povstání porobených a otroků a vyzval k upřímnému zpěvu chorálu: „Nedej zahynouti nám i budoucím.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Oni ho udusí.“ „No a?“ „Co no a?“ Zfetovaný Rom pokousal policistu. Zemřel

12:34 „Oni ho udusí.“ „No a?“ „Co no a?“ Zfetovaný Rom pokousal policistu. Zemřel

V sobotu byli policisté z Teplic přivoláni k případu rvačky. Ovšem muž, který ležel na zemi se zraně…