VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor

3. 10. 2018 9:52

U příležitosti svátku svatého Václava mluvil v katedrále sv. Víta kněz, bohemista, lingvista a pedagog Petr Piťha. Vyjádřil se Istanbulské úmluvě, kterou se nyní zabývá Parlament ČR. „Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní,“ vykresloval kněz temnou budoucnost, pokud dojde ke schválení. Homosexuálové prý budou postaveni nad ostatní. Vyzval k odporu.

VIDEO Profesor Piťha k Istanbulské smlouvě: Vezmou vám děti a uvězní je. Homosexuálové budou vládnoucí třída. Postavte se na odpor
Foto: archiv
Popisek: Prof. Petr Piťha
reklama

„Jak se chová dnešní společnost?“ ptal se kněz. Dá se to prý popsat výrokem: „Ať se stará stát. Platím přece daně.“ Stejně tak se prý společnost staví k otázkám mravnostním. „Přiznejme si, že naše společnost je zcela pošetilá, protože nemá touhu poučit se,“ kázal Piťha. „Jsme nepoučitelní, a podle toho dopadneme,“ věštil kněz.

Anketa

Půjdete ke komunálním volbám?

87%
13%
hlasovalo: 5755 lidí

Po nekonkrétních apelech se Petr Piťha dostal k jádru věci. Řekl, že v Parlamentu se schvaluje Istanbulská úmluva, což nechává českou společnost v klidu. „Možná, že vůbec nevíte, o jaké nebezpečí jde,“ upozornil.

Nebezpečí vidí Piťha už v tom, jak je úmluva formulována. V textu samotném prý není nic, co by rozumný člověk nepodepsal. Nebezpečí je ukryto až ve velice rozsáhlé důvodové zprávě. A navíc je nutné text číst v kontextu dalších dohod a proklamací. Podle něj smlouva rozšiřuje rozsah práv a svobod. Piťha namítá, že svoboda se neskládá z dílčích svobod a svobodiček, ale je jednotná a nedělitelná. „Svoboda buď je, a pak z ní všechny svobody přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda,“ prohlásil kněz.

Fotogalerie: - Národní pouť Velehrad

Dny lidí dobré vůle, Velehrad
Osmnácté cyrilometodějské oslavy Dny lidí dobré vů...
Dny lidí dobré vůle, Velehrad
Na Dny dobré vůle přijel i předseda STAN Petr Gazd...
Osmnácté cyrilometodějské oslavy Dny lidí dobré vů...
Osmnácté cyrilometodějské oslavy Dny lidí dobré vů...

„Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit, ve jménu mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů,“ dostal se Piťha k pojmenování nebezpečí. Zdůraznil, že nemyslí homosexuály, kteří mnozí s názory homosexualistů nesouhlasí. „Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině,“ prohlásil kněz. Což je podle Piťhy otec muž, matka žena, děti – tedy děvčata a chlapci. Tyto zákony prý převzaly ideologii marxismu a nacismu. „Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí,“ odhalil Piťha svým posluchačům.

Navrhované zákony jsou dle jeho názoru nedemokratické a diktátorské. Pak podal výčet toho, co by nás po schválení čekalo. „Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány,“ zvěstoval Piťha zkázu. „Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž,“ vykresloval apokalyptický obrázek kněz a dodal: „Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.“

Fotogalerie: - Pouť ke sv. Anně s Dukou

Tradiční pouť ke sv. Anně na Žižkově. Připoměla ud...
Kostel sv. Anny na pražském Žižkově
Tradiční pouť ke sv. Anně na Žižkově. Připoměla ud...
Interiér kostela sv. Anny na pražském Žižkově
Tradiční pouť ke sv. Anně na Žižkově. Připoměla ud...
Tradiční pouť ke sv. Anně na Žižkově. Připoměla ud...

Pohlaví si prý dítě vybere samo a rodiče budou nuceni vychovávat děti bezpohlavně a nebudou jim moci dát ani jméno. Za nesouhlas pak budete prý deportováni do nápravně-pracovních táborů vyhlazovacího charakteru a homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, která bude určovat, co se smí a nesmí říkat. Budeme údajně postaveni pod všechny ostatní pohlavně se rozmnožující se tvory, protože na ty zákon neplatí.

Na závěr Petr Piťha dodal, že obrana svobodných lidí je z historie vždy snažší než povstání porobených a otroků a vyzval k upřímnému zpěvu chorálu: „Nedej zahynouti nám i budoucím.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Id*ot, dal bych mu do d*žky.“ Režisér Renč zboural vysílání ČRo. Kritik na něj vytáhl muslimy z ČT

15:44 „Id*ot, dal bych mu do d*žky.“ Režisér Renč zboural vysílání ČRo. Kritik na něj vytáhl muslimy z ČT

„Prostě něco mu dají, on to natočí, nezajímá ho, jestli to má nějakou věrohodnost nebo logiku,“ pops…