VIDEO Rozhovor z pekla. Tvůrkyni kampaně Hillary Clintonové pustila matka politička do televize a Amerika nevěřícně zírala

20. 12. 2016 17:25

Média jsou všemocná, ale neplatí to v každé situaci. Jako pouhá stafáž si musela připadat moderátorka americké televize Fox News Maria Bartiromo, když vedla rozhovor s dcerou významné americké političky.

VIDEO Rozhovor z pekla. Tvůrkyni kampaně Hillary Clintonové pustila matka politička do televize a Amerika nevěřícně zírala
Foto: Fox News
Popisek: Logo americké TV stanice Fox News
reklama

Devětačtyřicetiletá americká novinářka Maria Bartiromo zažila v CNN, CNBC a nyní také ve Fox News při rozhovorech s politiky, podnikateli či aktivisty mnohé. Kdyby však tušila, co jí připraví za „one woman show“ dcera bývalé předsedkyně americké Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi, Christine, patrně by s ní rozhovor nikdy nedělala.

Vedle přímluvy mocné maminky to byl patrně neuvěřitelný proud výmluvnosti, který zajistil Christine Pelosi v rámci prezidentské kampaně demokratů lukrativní post jedné z tvůrkyň strategie. Výsledek však za moc nestál a jak se ukázalo ve zmiňovaném rozhovoru na Fox News, příliš sympatií si pro svoji vrozenou „ukecanost“ a také ignoranci nezískala Pelosi ani u moderátorky pořadu a diváků u obrazovek.

 

 

Pelosi působila chvílemi jako robot. Dívala se upřeně před sebe a téměř monotónním hlasem vykládala o údajně jasně prokazatelném ovlivňování amerických prezidentských voleb Ruskem. Byly natolik zaujatá svojí „pravdou“, že se moderátorce nepodařilo ani přes veškerou snahu její takřka divadelní monolog přerušit. Bartiromo se ji pokusila přerušit pomocí hlasitého volání, ale Pelosi, zjevně pod medikací, nehnula ani brvou.

„Christine, vy mě snad chcete zabít. Nemůžeme mluvit jedna přes druhou. Je skutečně frustrující, když vám pokládám otázky a vy si stále říkáte svoje. Navíc tak ukazujete, že vás vůbec nezajímá, na co se vás ptám. Stejnou neúctu prokazujete také divákům. Je to stejně, jako kdybyste jim rovnou ukázala prostředníček,“ soukala ze sebe viditelně otrávená a rozladěná moderátorka Fox News v pozadí přívalu dalších a dalších slov Pelosi.

Pelosi na moderátorku nestačila ani argumentačně. „Jak konkrétně mohli Rusové ovlivňovat například to, že pro Trumpa hlasovalo 53 % bílých žen a stejně tak celá řada příslušníků černošské a hispánské komunity?“ ptala se moderátorka svého hosta. Ovšem Pelosi jen v obecné rovině konstatovala, že za vším stojí ruští hackeři. Byť zakladatel serveru WikiLeaks Julian Assange, který publikoval uniklé e-maily demokratů, odmítl, že by je získal od Rusů.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pro

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

18:53 Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

Zhatit volbu nových členů Rady ČT se pokoušejí ti zákonodárci, jimž nynější fungování České televize…