VIDEO Úplně nahý Matěj Hollan. S telefonním číslem

05.10.2017 22:33

Hnutí Slušní lidé rozvěsilo nad vozovku v rušných brněnských ulicích reklamní plachty s telefonním číslem náměstka primátora Matěje Hollana (Žít Brno) a starší fotkou, na které Hollan bez šatů hraje na fujaru, píše ČTK.

VIDEO Úplně nahý Matěj Hollan. S telefonním číslem
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan

Plachty se objevily na Kolišti a také v Gajdošově ulici. Hnutí, které Ministerstvo vnitra zmiňuje ve zprávě o extremismu, tak vyjadřuje názor, že Hollan je nekompetentní a nese vinu za komplikace v automobilové dopravě v Brně.

„Téma dopravy se snaží odkopnout. Tak proto někdo musí říci: Hollan je nahý. Nahý ve své neschopnosti řešit problémy města. Nahý ve své nekompetentnosti,“ uvedli Slušní lidé na svém facebookovém profilu.

Jedna plachta vybízí automobilisty, aby volali pro informace z dopravy na Hollanovo číslo. Na druhé stojí, že „k plynulé jízdě vám dnes hraje sám náměstek pro dopravu Matěj Hollan“.

Činem Slušných lidí se dnes zabývala Městská policie Brno, podle mluvčího Jakuba Ghanema případ kvůli podezření z přestupku předá správním orgánům, tedy přestupkovým komisím. Zda plakáty na mostech nad vozovkou zůstanou, záleží na majitelích staveb.

„Jsem za to rád, zrovna od téhle party mi to přijde jako pochvala, že dělám věci dobře. Mnohem víc by mě děsilo, pokud by mi vyjadřovali podporu jako mnohým jiným brněnským politikům, třeba z řad ODS nebo KSČM,“ reagoval dnes Hollan podle serveru iDnes.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČT vrší lži. Pouhá hra na nestrannost. A nebojí se to říci čím dál více lidí, ukazuje Petr Žantovský. I na Kavčích horách už si to nejspíš uvědomili...

7:56 ČT vrší lži. Pouhá hra na nestrannost. A nebojí se to říci čím dál více lidí, ukazuje Petr Žantovský. I na Kavčích horách už si to nejspíš uvědomili...

TÝDEN V MÉDIÍCH Koncesionářský poplatek je daň uvalená na všechny bez ohledu na to, zda se dívají, n…