VIDEO Úplně nahý Matěj Hollan. S telefonním číslem

05.10.2017 22:33 | Zprávy

Hnutí Slušní lidé rozvěsilo nad vozovku v rušných brněnských ulicích reklamní plachty s telefonním číslem náměstka primátora Matěje Hollana (Žít Brno) a starší fotkou, na které Hollan bez šatů hraje na fujaru, píše ČTK.

VIDEO Úplně nahý Matěj Hollan. S telefonním číslem
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan

Plachty se objevily na Kolišti a také v Gajdošově ulici. Hnutí, které Ministerstvo vnitra zmiňuje ve zprávě o extremismu, tak vyjadřuje názor, že Hollan je nekompetentní a nese vinu za komplikace v automobilové dopravě v Brně.

„Téma dopravy se snaží odkopnout. Tak proto někdo musí říci: Hollan je nahý. Nahý ve své neschopnosti řešit problémy města. Nahý ve své nekompetentnosti,“ uvedli Slušní lidé na svém facebookovém profilu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fialu a spol. podporují podivné proukrajinské účty

9:24 Fialu a spol. podporují podivné proukrajinské účty

„Danuše, naprosto souhlasím.“ „Děkuji, Petře.“ „Výborně, Mariane.“ Na sociálních sítích začaly vládn…