Veleba svolává "mlčící většinu" na podporu Zemana. Příští sobotu na Hradčanské náměstí

01.03.2015 17:49 | Zprávy

Na pražském Hradčanském náměstí se v sobotu 7. března od čtrnácti hodin shromáždí stoupenci prezidenta Miloše Zemana. Na demonstraci, pořádané Stranou práv občanů by měl být prezentován názor "mlčící většiny" národa, která nemá přístup do sdělovacích prostředků, k řadě ožehavých otázek. Za tímto účelem k davu promluví několik řečníků z řad politiků i občanských aktivistů.

Veleba svolává "mlčící většinu" na podporu Zemana. Příští sobotu na Hradčanské náměstí
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Prezident Miloš Zeman ve Dvoře Králové

Shromáždění s poselstvím "Národe, probuď se" je zamýšleno jako vyjádření podpory demokracii a jejímu reprezentantovi, prezidentu republiky Miloši Zemanovi. Kromě toho ale chce prezentovat názory veřejnosti na řadu dalších palčivých témat.

Akce se má uskutečnit v sobotu 7. března od 14 hodin na Hradčanském náměstí a účast potvrdil i sám prezident Zeman. Pořadatelem je Strana práv občanů a vystoupí zde zástupci několika politických stran a společenských organizací.

"Naším společným cílem bude jasně a hlasitě vyjádřit postoj tzv. mlčící většiny k zásadním otázkám současné doby, jak vnitřním, tak i mezinárodním," vysvětlil předseda pořádající SPO Jan Veleba.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vrátím parlament lidem.“ Bobošíková vyrazila proti Rakušanovi

4:44 „Vrátím parlament lidem.“ Bobošíková vyrazila proti Rakušanovi

Novinářka, politička a moderátorka Jana Bobošíková, lídryně kandidátky hnutí Stačilo! ve Středočeské…