Vepřová hlava z aparátu čichá Zemanovo pižmo. Stejně končíte, knedlíci, vzkazuje Ondřej Neff celé ČSSD

22.11.2016 17:27

„Poslanec Jeroným Tejc se bude snažit získat post prvního místopředsedy sociální demokracie. Když se na toho člověka podíváme, je to podobný typ vepřové hlavy jako Michal Hašek – vykrmený typ stranického aparátčíka, který v životě nedělal nic pořádného a jenom plul ve stranických kuloárech. Jeho nozdry čichají pižmo Miloše Zemana, a tudíž kormidluje k němu,“ zaznělo v komentáři Ondřeje Neffa na serveru NeviditelnýPes.cz.

Vepřová hlava z aparátu čichá Zemanovo pižmo. Stejně končíte, knedlíci, vzkazuje Ondřej Neff celé ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD
reklama

Následně dodává, že Tejc, který včera oznámil svůj zájem o místopředsednický post, možná i leccos vyštrachá a vypolitikaří. „Dělá to ale v hroutící se budově,“ zmiňuje.  

„Šílenec ten, kdo by vsadil na Tejce proti Sobotkovi: Jeden knedlík bude vystřídán druhým. Ale doba knedlíků končí, to se rýsuje zřetelně po posledním fiasku sociální demokracie v krajských a senátních volbách,“ zmiňuje následně také Neff. 

Ve svém komentáři se pak vyjádřil i k aktuálnímu dění, především k lobbistovi Romanu Janouškovi, kterému byl odložen nástup trestu. „Copak je to za diagnózu, že naše nezávislé neúplatné soudy odložily Romanu Janouškovi nástup trestu o půldruhého roku? Mluví se o komplikacích po operaci hlavy. Je to dobrý návod pro každého, kdo v opilosti přejede ženskou, a když ho pak dohoní na červenou, přejede ji znovu. Na komplikace můžete klempírovat čtyřicet i více let,“ dodal Neff.

Podle něj se v Česku rýsuje návod na beztrestnost. „Buď musíte být milionář s přístupem k politickým kruhům, nebo aktivista: Aktivistka Krejčová byla zproštěna viny za své napadení policisty kvůli ‚bagatelnosti‘. Fyzický atak policisty ve službě je tedy v očích soudu bagatela. Nejvyšší soud nyní osvobozující rozsudek zrušil na základě dovolání nejvyššího státního zástupce. Není tohle příklad naprostého a totálního Absurdistánu?“ uzavřel otázkou Neff.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Roman Šmucler byl u řešení viru. A promlouvá: Hamáček a špatný rádce. Co padlo o rouškách. Prymula, jiní a zmatek

4:44 Roman Šmucler byl u řešení viru. A promlouvá: Hamáček a špatný rádce. Co padlo o rouškách. Prymula, jiní a zmatek

ROZHOVOR Podle prezidenta České stomatologické komory Romana Šmuclera byl ministr vnitra Jan Hamáček…