Věřím, že bezpečnou většinu najdeme, říká Jankovský

18.04.2012 15:48 | Zprávy
autor: joh

Ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský vysvětlil v České televizi, proč se přidal na stranu Karolíny Peake. Uvedl, že právě ona pro něj představovala světlo v tunelu a bez ní Věci veřejné nemají smysl.

Věřím, že bezpečnou většinu najdeme, říká Jankovský
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský

„Já věřím, že v Poslanecké sněmovně se najdou poslanci, kteří tu bezpečnou většinu vytvoří,“ prohlásil Jankovský s tím, že aktuální situaci ale nezná a také není tím, kdo by o něčem vyjednával.

Pro Česko je lepší mít vládu, ne volby

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Korupce

Je to marný, je to marný, je to marný. Nemyslíte, že přesně to platí o boji s korupcí u nás? Nejen v Praze? Snad všichni politici mluví o tom, jak s ní chtějí skoncovat, ale realita je jiná. Vy o korupci mluvíte často, navrhla jste ale nějaká konkrétní opatření, která by jí zamezila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

22:32 Sokol z ODS: Putin stále věří, že válku vyhraje, ale reálně to tak nevypadá

Předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Petr Sokol (ODS) v Interview ČT24 reagoval na va…