Věšíte nám na nos vše možné, láteřila Miroslava Němcová. A padla slova o vězení

23.11.2018 15:47 | Zprávy
autor: vef

Slova Lubomíra Zaorálka (ČSSD) rozvířila odpolední dění v Poslanecké sněmovně. Jeho vystoupení vyvolalo řadu faktických poznámek. Pak vystoupila i dlouholetá poslankyně za ODS Miroslava Němcová. "Věšíte nám na nos vše možné," láteřila.

Věšíte nám na nos vše možné, láteřila Miroslava Němcová. A padla slova o vězení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předání květin poslankyni Miroslavě Němcové jako výraz díků za její odvahu a postoj k inauguračnímu projevu prezidenta

"Chceme zachránit demokracii v této zemi, chceme ji uhájit. A já to beru vážně. Je poslední šance, aby v tomto světě nerozhodovaly jen peníze. Politika je demokracie - a to je jediná síla, která může zabránit tomu, abychom se neutopili v krvi," hovořil ve svém projevu Zaorálek.

"Když si vezmu vlády pana Topolánka, pana Nečase, tak se minimální mzda zvýšila o pár korun. Nyní, za naší vlády, se minimální mzda zvýšila mnohonásobně více. To, co hrozí destabilizovat společnost, je nerovnost," poukázal Zaorálek. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proti „ruským vyděračům“ tvrdá data. Holec potopil Hladíkův projev

21:03 Proti „ruským vyděračům“ tvrdá data. Holec potopil Hladíkův projev

Babišova vláda získala důvěru Poslanecké sněmovny. Komentátor Petr Holec upozorňuje, že Andrej Babiš…