Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vláda dnes podle informací ČTK schválila návrh na změnu prezidentských pravomocí. Novela ústavy oslabuje roli hlavy státu v zahraniční politice a při jmenování bankovní rady ČNB, v dalších částech ji pak zpřesňuje. Zavádí také klouzavý mandát. Návrh, kritizovaný Hradem a z části i opozicí, musí kvalifikovanou většinou schválit obě komory Parlamentu. Účinný by měl být od začátku příštího roku.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?
Zaútočí, nebo nezaútočí? V Perském zálivu se shromažďují americké síly. Ale jestli skutečně udeří na…