Vláda škrtila ekonomiku a uvolnila ruce policii, říká komentátor

17.06.2013 18:03 | Zprávy
autor: mp

Komentátor Respektu Jan Macháček v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu nijak nešetřil vládu odcházejícího premiéra Petra Nečase. Poukázal např. na to, že sousední evropské země nejsou dnešními ekonomickými problémy postiženy zdaleka tak silně jako Česká republika. Na druhé straně je třeba ocenit, že kabinet premiéra Petra Nečase uvolnil ruce policii.

Vláda škrtila ekonomiku a uvolnila ruce policii, říká komentátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Nečas

„Tato vláda se deklarovala jako vláda rozpočtové odpovědnosti, hodně omezila investice, ale zdá se, že ty investice omezila příliš a naše ekonomika setrvává v recesi,“ poznamenal Macháček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Nemyslíte, že to už opravdu přeháníte?

Podle mě byli sms opravdu výhružné. Navíc nechápu, že jste je vůbec poslal. Vás nenapadlo, že se tím totálně zdiskreditujete? A to jako takto po sms vyjednáváte normálně? To mi také nepřijde státnické.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BIS nebude rozhodovat o vládě. Vládní činitel se rázně ozval

12:24 BIS nebude rozhodovat o vládě. Vládní činitel se rázně ozval

Moc zpravodajských služeb v Česku roste. Medializovaný případ zadržení čínského novináře připomněl e…