Vládní krize? Když ANO zvolí Semína do ČTK, odcházíme z vlády, řekl Hamáček

17.06.2019 13:48 | Zprávy
autor: mp

Pro sociální demokracii by bylo nepřijatelné zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Michala Semína do Rady ČTK hlasy hnutí ANO, napsala ČTK.

Vládní krize? Když ANO zvolí Semína do ČTK, odcházíme z vlády, řekl Hamáček
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Jan Hamáček po zvolení předsedou ČSSD

Předseda ČSSD Jan Hamáček dnes při příchodu na jednání vlády novinářům řekl, že pokud by si koaliční partneři nemohli věřit v takto zásadních hlasováních, nemělo by smysl ve vládní spolupráci pokračovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Desetitisíce mrtvých Rusů.“ Ukrajinské blouznění odsouzeno

9:45 „Desetitisíce mrtvých Rusů.“ Ukrajinské blouznění odsouzeno

Za měsíc dojde na čtvrté výročí začátku ruské invaze na Ukrajinu. Analytik Tyler Weaver tvrdí, že se…