Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
K vážné dopravní nehodě došlo krátce po páté hodině odpoledne na železničním přejezdu na Dvorské cestě v Nových Zámcích. Při srážce vlaku s autobusem zemřeli čtyři lidé a dalších pět utrpělo zranění, informovalo operační středisko zdravotnické záchranné služby.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Ale když to, co tvrdíte vy nebo máte na plakátech řekne někdo jiný, jde před soud. A co vím, někteří za to dostali i tresty. Kde je rovnost a spravedlnost? Zastali jste se nějak těch, co za svůj názor, kterým prezentovali třeba i vaše názory, byli potrestáni?
Herec a scenárista Zdeněk Svěrák se jako dlouholetý podporovatel občanských iniciativ znovu chystá v…