Vlasta Parkanová slaví. Dnes je jí 65 let

20.11.2016 10:28 | Zprávy
autor: mp

Politička Vlasta Parkanová, která se narodila 21. listopadu 1951, se v lednu 1997 stala první ženou, která po vzniku České republiky usedla do ministerského křesla. Až do července 1998 vedla resort spravedlnosti, o deset let později – od ledna 2007 do května 2009 – byla ministryní obrany, připomíná ČTK.

Vlasta Parkanová slaví. Dnes je jí 65 let
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Parkanová hovořila i o svém bývalém postavení na ministerstvu obrany

Druhé vládní angažmá ale skončilo pro Parkanovou neslavně, kvůli nákupu dopravních letadel CASA ji od roku 2012 stíhá policie, případ ale není dosud uzavřen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vraždí děti a vy to chápete?!“ Blaha vyštval Vondru ze studia

22:50 „Vraždí děti a vy to chápete?!“ Blaha vyštval Vondru ze studia

Ostrá výměna názorů mezi europoslanci Ľubošem Blahou (Smer) a Alexandrem Vondrou (ODS) vyvrcholila v…