Vlastenci, spojte se! Je tu nová iniciativa ze strany, ze které byste to asi nečekali

15.10.2016 13:21 | Zprávy
autor: vam

Po neúspěchu v krajských volbách hledají čeští antiislamisté vůdce sjednotitele. První dnes už viditelnější iniciativa si říká Vlast – sjednocení národně orientovaných lidí. Na sociální síti Facebook má v uzavřené konverzaci, do níž se lidé zvenčí nedostanou, 909 členů. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Vlastenci, spojte se! Je tu nová iniciativa ze strany, ze které byste to asi nečekali
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muslimové

Podle ní mezi antiislamisty koluje dopis odkazující právě na tuto iniciativu. Demokratická strana zelených (DSZ), která se v roce 2009 odštěpila od tehdy parlamentní Strany zelených, v něm vyzývá ke sjednocení a získání vlivu v příštích parlamentních volbách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Co Rychetský zničil, Baxa dorazil

20:00 Ivan Hoffman: Co Rychetský zničil, Baxa dorazil

POHLED IVANA HOFFMANA Dnes už si to někteří nedovedou představit, ale kdysi byl brněnský Ústavní sou…