Volební VIDEO, u kterého vám dojdou slova. Holubová odmítá brexit, Pospíšil se diví, a nakonec Hrušínský bije „soudruha“ holí

05.05.2019 7:45

„Rozšířil se nám tady takový nešvar. Děti často používají nesmyslná slovíčka. Obzvláště jedno,“ říká herečka Eva Holubová ve volebním spotu hnutí Starostové a nezávislí a TOP 09 před školní třídou.

Volební VIDEO, u kterého vám dojdou slova. Holubová odmítá brexit, Pospíšil se diví, a nakonec Hrušínský bije „soudruha“ holí
Foto: Printscreen z klipu
Popisek: Eva Holubová v předvolebním klipu

Volební video Starostů a nezávislých je zjevně inspirováno  scénou třídních schůzek z filmu Pelíšky.

Poté však Holubová, která do Evropského parlamentu na této listině sama kandiduje, nenapíše slovo „prcat“ jako v legendární komedii, ale uvede slovo „brexit“. Ve třídě se ozve nesouhlasné mručení. „Odkud tohle přišlo?“ ptá se Kateřina Bursíková Jacques  v roli jedné z matek. A druhý rodič, jímž má být europoslanec Jiří Pospíšil z TOP 09, odpovídá: „No od nás to teda nemaj.“ V lavicích jsou k vidění i Petr Gazdík (STAN) či Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).

Stanislav Polčák (STAN), se pak ptá: „A to říkají všichni?“ „Všichni,“ říká naštvaná Holubová před tabulí. 

Následně do třídy vstupuje muž, jehož ztvárnil Jan Hrušínský, a říká: „Hledám proevropskou třídu. Jsem tady správně?“ Všichni jednomyslně přitakávají, že jasně. Holubová se pak rychle staví před nápis „brexit“, aby jej zakryla, a rovněž souhlasně přitakává. 

Závěr pak obsahuje jednu ránu holí. Tu uštědří odcházející Hrušínský muži, který po chodbě prochází v černém kvádru, připomínající mluvčího prezidenta republiky. „Hledáš něco, soudruhu?“ ptá se muž Hrušínského, jenž si čte nástěnku. „Cože?“ rozčílí se Hrušínský a již letí hůl...

Starostové a nezávislí kandidují v evropských volbách společně s TOP 09 a s podporou Zelených a Liberálně ekologické strany. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

21:05 Ukázal jsem jim! Babiš vynesl info z jednání EU: Šlo o naše sousedy

Premiér Andrej Babiš prostřednictvím svého pravidelného týdenního facebookového hlášení „Čau lidi“ t…