Vraťte nám ČT! Občané se připojují k petici a připisují peprná slova

06.05.2019 13:24 | Zprávy
autor: vef

Petice s názvem „Vraťte veřejnoprávní média jejich koncesionářům!“, jež bojuje proti privatizaci ČT a ČRo do rukou jejich zaměstnanců, má už přes 1000 podpisů.

Vraťte nám ČT! Občané se připojují k petici a připisují peprná slova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

„Chceme informace, nikoli interpretace.“ To je refrén komentářů, které se pod peticí objevují. „Propaganda ČT mi začíná připomínat propagandu ČST v osmdesátých letech,“ napsal například jeden z petentů Miroslav Hložek. "Česká televize je dlouhodobě neobjektivní a zaujatá a pobuřuje mě, že na tuto instituci musím platit koncesionářské poplatky, ačkoli ji již řadu let dobrovolně nesleduji,“ podotýká následně Oldřich Coufal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …