Vrtulník za miliardu? Zbrojní kšeft s USA se blíží

13.03.2019 9:38 | Zprávy
autor: vef

Poslanec za SPD Jiří Kobza se vyjádřil k nákupu 12 vrtulníků od vlády Spojených států. Jak píše server Novinky.cz, 12 strojů by mohlo být pořízeno až za 12,5 miliardy. A právě této částce se Kobza podivuje.

Vrtulník za miliardu? Zbrojní kšeft s USA se blíží
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Kobza je členem Poslanecké sněmovny, zvoleným za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Nákup se přiblížil poté, co premiér Andrej Babiš (ANO) navštívil Spojené státy americké a sešel se s prezidentem Donaldem Trumpem. Nyní podle dobře informovaného zdroje by měla české straně přijít nabídka od americké firmy Bell nebo Sikorsky. „A pak se uvidí, co dál,“ sdělil zdroj Právu. 

Původní text ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Během summitu NATO se lid baví videem s Petrem Kolářem

16:40 Během summitu NATO se lid baví videem s Petrem Kolářem

Opět koluje vyjádření prezidentova „přítele po boku“ Petra Koláře. V koláži účtu Rapotamol se Kolářo…