Všechno jinak! Marek Dalík začal mluvit: Prý luxusní penzion… Udání, přepadovky. Normálně jsem makal. A pandury?

22.11.2019 15:48 | Zprávy

Marek Dalík poprvé od svého propuštění promluvil do médií. Poskytl rozhovor Sabině Slonkové na její web Neovlivni.cz. V něm vyvrací tvrzení Bakalova serveru Aktualne.cz o „fešáckém“ kriminálu a luxusním penzionu.

Všechno jinak! Marek Dalík začal mluvit: Prý luxusní penzion… Udání, přepadovky. Normálně jsem makal. A pandury?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Dalík u soudu

Před lety platil za hlavního zákulisního hráče české politiky, v době, kdy jeho někdejší šéf a přítel Mirek Topolánek oznamoval kandidaturu na prezidenta, už seděl ve vězení. Marek Dalík. Lobbista a byznysmen.

Začátkem týdne ho soud pravomocně pustil z vězení na podmínku po uplynutí půlky trestu. Jen pár hodin poté začala mediální smršť s tím, že Dalík vlastně svůj trest strávil v luxusním penzionu, kam chodil coby vězeň pracovat. 

Nyní Marek Dalík prolomil mlčení a rozhodl se vše ze svého pohledu osvětlit. Sabině Slonkové na Neovlivni.cz poskytl významný prostor. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Radim Panenka

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Výjimka z migračního paktu

Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vzývání Havla na půdě sněmovny. Proti Turek i Rajchl, ve hře cizí peníze

4:45 Vzývání Havla na půdě sněmovny. Proti Turek i Rajchl, ve hře cizí peníze

Za Fialovy vlády vznikl v Poslanecké sněmovně orgán, který měl prosazovat „havlovskou“ lidskoprávní …