Výročí 100 let republiky přilákalo na ČT 3,5 milionu lidí

29.10.2018 13:31

Nedělní speciální vysílání České televize k výročí 100 let od založení samostatné republiky sledovalo přes 3,5 milionu diváků. Z toho 1,3 milionu vidělo na ČT1 a ČT24 předávání státních vyznamenání. Uvedla to dnes Česká televize. Zprávu převzala ČTK.

Výročí 100 let republiky přilákalo na ČT 3,5 milionu lidí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generální ředitel ČT Petr Dvořák

Přímý přenos vojenské přehlídky, který byl součástí speciálního vysílání České televize k 100. výročí založení samostatné republiky, sledovalo na zpravodajském kanálu ČT24 955.000 lidí. Debatu prezidenta Miloše Zemana s premiérem Andrejem Babišem (ANO) si následně nenechalo ujít 738.000 lidí.

Zpravodajství České televize připravilo o uplynulém víkendu více než čtyřicet hodin tematického vysílání ke sto letům existence republiky. Jen nedělní vysílání zpravodajské Čtyřiadvacítky si celkově pustilo 2,6 milionu lidí. A Události, které byly kromě studia vysílány přímo z Hradčanského náměstí a Národního muzea a do kterých vstoupilo i všech deset zahraničních zpravodajů České televize, se s 1,25 milionu diváků staly nejsledovanější zpravodajskou relací dne.

Víkendovým zpravodajským speciálem vyvrcholilo tematické vysílání, které za uplynulé dva týdny zahrnulo na ČT24 rozhovory s více než 120 hosty. ČT24 se v neděli stala třetí nejsledovanější českou televizní stanicí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesní zločin v Událostech, komentářích. Moderátor nadržoval Němcové, a pak dokonce sám začal diskutovat. Petr Štěpánek volá po trestu

9:23 Profesní zločin v Událostech, komentářích. Moderátor nadržoval Němcové, a pak dokonce sám začal diskutovat. Petr Štěpánek volá po trestu

Miroslava Němcová z ODS, Barbora Kořanová z ANO a Radim Fiala z SPD ve čtvrtečních Událostech, komen…