Výzva k odporu! Daniel Landa objíždí zemi a shromažďuje síly: Probuďte v sobě českého lva, moravskou a slezskou orlici

01.09.2021 16:27 | Ze sítí

Zpěvák Daniel Landa vybízí k odporu proti politické zdravotní diktatuře. Společně se „žlutým špendlíkem“ chce objíždět Česko a shromáždit co největší sílu na případnou obranu ústavy.

Výzva k odporu! Daniel Landa objíždí zemi a shromažďuje síly: Probuďte v sobě českého lva, moravskou a slezskou orlici
Foto: Repro Facebook
Popisek: Zpěvák Daniel Landa, význačná osobnost iniciativy Chcípl PES

„Jeho zbroj je zlatá. Zlatá barva znamená nejvyšší ušlechtilost. Jeho jazyk je zlatý. Což značí, že náš lev miluje pravdu. Náš lev používá šlechetná a vznešená slova. A cílem této trasy po Čechách a Moravě je probudit českého lva ve vás, probudit slezskou orlici a moravskou orlici a učinit je zase velkými. V následujícím měsíci se pokusíme navštívit co nejvíc měst, abychom shromáždili co největší sílu na případnou obranu ústavy. Ve správný čas se žlutý špendlík promění ve zlatý špendlík, hra skončí a zlatá symbolizuje barvu zbraní našich heraldických zvířat,“ uvedl zpěvák Daniel Landa na videu, jež sdílel na svém facebookovém profilu.

Zve tak na akce, jež se mají uskutečnit například 3. září v Příbrami a v Plzni, o den později v Chomutově a Děčíně. Landa také láká na své webové stránky zlatyspendlik.cz, kde informuje o právu na odpor.

„Občané Čech, Moravy a Slezska, sjednoťme se proti politické zdravotní diktatuře. Obnovme normální smysluplný život bez nesmyslných plošných uzávěr, dejme právo dětem chodit do školy bez roušek, testů a očkování. Nikdo nesmí být k ničemu z toho nucen! Vyhoďme vládní překupníky vakcín a testů ze zkorumpovaných sedel. Zabraňme falešným elitám v ponižování, omezování a okrádání lidí. Nenechme si šlapat na hlavu! Když selže stát a ochrana práva, Listina základních práv a svobod nám dává právo chránit demokratický právní stát odporem proti jakékoli totalitě a zvůli včetně totality zdravotní diktatury,“ vyzývá Landa.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vystrčil dramaticky oslovil novináře: Prezident není schopen vykonávat funkci, lékaři to řekli jasně

17:48 Vystrčil dramaticky oslovil novináře: Prezident není schopen vykonávat funkci, lékaři to řekli jasně

Prezident Miloš Zeman není schopen vykonávat žádné pracovní povinnosti a návrat k výkonu prezidentsk…