Vzpomínáte na Vlastu Parkanovou? Nakonec prý skutečně půjde před soud

14.12.2015 13:41 | Zprávy
autor: vef

Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová skončí podle serveru Neovlivní.cz před soudem. Žalobci se totiž podle všeho rozhodli vyhovět policii a podají obžalobu političky TOP 09 v kauze CASA.

Vzpomínáte na Vlastu Parkanovou? Nakonec prý skutečně půjde před soud
Foto: Archiv VP
Popisek: Vlasta Parkanová

Politička je obviněna z porušování povinností při správě cizího majetku a ze zneužívání pravomoci veřejného činitele. Údajná škoda měla činit 818,8 milionu korun. O nákupu španělských letounů však před šesti lety rozhodovala vláda Mirka Topolánka, na smlouvě není Parkanové podpis. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Euro

Jak může přijetí Eura zlevnit hypotéky, což tvrdíte? A o kolik? A můžete zaručit, že jeho přijetí naopak nic nebo nezdraží?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

4:44 To EU nechtěla slyšet. Macinka a velvyslanec USA

Masová migrace, politická korektnost či omezování svobody slova – i takové jsou podle ministra zahra…