Vzpoura v ODS. Máme dokument, který bodá Fialovi dýku do zad. Jeho senátor, jeho poslanec, jeho zastupitelé… všichni chtějí pryč od TOPky i lidovců

07.02.2021 17:16 | Zprávy

EXKLUZIVNĚ ParlamentníListy.cz obdržely od zdroje z občanských demokratů dokument, který v oficiální podobě vyzývá vedení, aby odešla z kandidátky SPOLU. Tu tvoří krom ODS ještě TOPka a Jurečkovi lidovci.

Vzpoura v ODS. Máme dokument, který bodá Fialovi dýku do zad. Jeho senátor, jeho poslanec, jeho zastupitelé… všichni chtějí pryč od TOPky i lidovců
Foto: golan.cz
Popisek: Tomáš Goláň

Zápis z regionální rady ODS Zlín vznikl dne 5. února v 17 hodin. Přítomno bylo dvanáct členů, mezi kterými byl například senátor Tomáš Goláň. Podle zápisu byla schůze zahájen v 17.05 hodin a klíčovým bylo především schválení tříbodového programu. Zásadním lze bezesporu označit druhý bod, který shrnuje usnesení ke společné kandidátce ODS, KDU a TOP 09.

„Regionální rada konstatuje, že všechny důvody uváděné hlavními aktéry pro společný postup tří stran ve volbách rozhodnutím Ústavního soudu pominuly," stojí v dokumentu, který máme k dispozici.

Regionální rada Zlínského kraje rovněž vyzvala Výkonnou radu ODS, aby revidovala své rozhodnutí z 22. října, kde právě společná koalice vznikla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Máte zapotřebí s vašimi zkušenostmi hájit neustále Macinku a Turka?

Proč to děláte? Vám opravdu přijde v pořádku jednání Macinky s prezidentem včetně těch jeho SMS? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jak Pavel s Baxou zrušili ústavu. Holec sepsal, kde skončil „řád a klid“

20:18 Jak Pavel s Baxou zrušili ústavu. Holec sepsal, kde skončil „řád a klid“

Prezident Petr Pavel spáchal ústavní puč, když v rozporu s ústavou nejmenoval na návrh premiéra mini…