Wagenknecht o Babišovu auditu: Takový podvod jsem v životě neviděl

04.12.2019 12:31 | Zprávy

Audit Evropské komise je hlavním politickým tématem minulých dní. Do premiéra se kvůli němu pustil i jeho bývalý spolupracovník, dnešní senátor Lukáš Wagenknecht.

Wagenknecht o Babišovu auditu: Takový podvod jsem v životě neviděl
Foto: Screen Vysílání ČT24
Popisek: Andrej Babiš prezentuje rozpočet v Poslanecké sněmovně

Jakmile se v neděli objevila informace, že Evropská komise již zaslala do Česka tzv. „Babišův audit“, ožili všichni, pro které jsou bruselské dotace hlavním smyslem profesního i politického působení. Mezi nimi i senátor Lukáš Wagenknecht, bývalý auditor, později náměstek ministra financí, dnes za Piráty příslušník klubu SENÁTOR 21.

V úterý v podvečer dorazil do studia České televize k Zuzaně Tvarůžkové, kde uvedl: „Revidoval jsem přes tisíc projektů ze strukturálních fondů EU. Větší dotační podvod než čerpání dotací podniků pana premiéra jsem v životě neviděl.“ Protiprávní čerpání je podle Wagenknechta největším podvodem, jaký v životě viděl.

 

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Složili se na raketu místo na nemocné děti. Na pobl*tí.“ Umělci ke sbírce

5:00 „Složili se na raketu místo na nemocné děti. Na pobl*tí.“ Umělci ke sbírce

Jak bychom asi řvali a vyskakovali, kdybychom se dozvěděli, že třeba v Rusku občané sbírají na raket…