Xaver pod palbou: Chtějí mu sebrat i jeho jméno

18.02.2020 13:34

Publicista Petr Honzejk na svém twitteru radí, aby lidé nepsali o moderátorovi Luboši Xaverovi Veselém jako o „Xaverovi“. „Je to prostě pan Veselý, no ne?“ píše Honzejk s tím, že oslovování křestním jménem jen posiluje „značku Xaver“. Následně se do Honzejka pustil komentátor Tomáš Vyoral s tím, že má Honzejk "slušně vypláchnuto."

Xaver pod palbou: Chtějí mu sebrat i jeho jméno
Foto: Repro XTV
Popisek: Moderátor XTV a ČRo Luboš Xaver Veselý

„Milí přátelé, mohli byste, prosím, tomuto člověku přestat říkat Xaver a posilovat tak jeho značku? Je to prostě pan Veselý, no ne?;)“ píše Honzejk na Twitteru.

Honzejk tím reagoval na zprávu moderátorky České televize Nory Fridrichové, která píše, že „Xaver je na stopě obřího spiknutí“.

 

Anketa

Měla by policie zakročit proti těm, kteří by blokovali Stanislavu Křečkovi přístup do kanceláře ombudsmana?

99%
1%
hlasovalo: 15402 lidí

Honzejkův příspěvek nadzvedl ze židle komentátora Tomáše Vyorala. „Nevím, zda se vám nezkřiví obrazovka. Někteří mají holt slušně vypláchnuto,“ spustil Vyoral na adresu Honzejka a Fridrichové.

„Bakalův aktivista Honzejk a bruselská aktivistka Fridrichová se trumfují. A že jsem tak smělý, kdy bude StarDance PR pokus č. 2 nebo další chvilka nenávisti na prorežimní demonstraci? Ať se můžeme kochat oním držákem na cetky politických neziskovek a anomálií nazývající se novinářkou,“ nebral si servítky Vyoral.

 

 

Moderátor Luboš Xaver Veselý, který má vlastní diskuzní pořad, je jedním z kandidátů do Rady České televize, o kterých budou poslanci rozhodovat v březnu. Veselý, který ve svých rozhovorech se svými hosty téměř výhradně souzní, je znám jako velký kritik České televize.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: jma

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hasil průšvih? Lipavský na fotce, která Zemana potěší. I s Pekarovou

10:40 Hasil průšvih? Lipavský na fotce, která Zemana potěší. I s Pekarovou

Zdálo se, že právě izraelská otázka bude jedním z důvodů, proč prezident Miloš Zeman, nebude chtít j…