Za Suverenitu Bobošíkové bude kandidovat starosta Kmetiněvsi

11.07.2012 16:12

Předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková představila první kandidáty do krajských voleb. Ve Středočeském kraji povede kandidátku Olga Zubová. Dalšími kandidáty je například Martin Bartoš, předseda občanského sdružení, které bojuje proti prodeji polikliniky v Příbrami, dále Martin Michal, který chce bojovat proti postavení spalovny odpadu v brdských lesích. Na kandidátce Suverenity se dále objeví také starosta Kmetiněvsi Luděk Kvapil.

Za Suverenitu Bobošíkové bude kandidovat starosta Kmetiněvsi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková

Kvapil chce v krajském zastupitelstvu hájit zájmy malých obcí, které prý stojí na okraji zájmu krajských zastupitelů.

„Jsem velmi ráda, že Suverenita získala zajímavé osobnosti pro krajské volby prakticky ve všech krajích. V těchto dnech začneme jednotlivé osobnosti na našich kandidátkách představovat. Plní se naše myšlenka, že je třeba do budoucna občany spojovat, ne rozdělovat, a proto jsme nabídli místa nestranickým osobnostem, známým svojí konkrétní prací pro kraj,“ prohlásila Jana Bobošíková.

Suverenita chce přilákat voliče na slib důstojného života občanů a distancuje se od současných krajských vlád. „Suverenita ale nebude šetřit na těch lidech, kteří z důvodu stáří či nemoci pracovat nemohou,“ dodala Bobošíková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vfe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lipavský a spol., horor. Kmentův řev. Hráč Zeman si to dělá po svém. Přišly i urážky

15:56 Lipavský a spol., horor. Kmentův řev. Hráč Zeman si to dělá po svém. Přišly i urážky

Novinář Jaroslav Kmenta se na svém facebookovém profilu věnuje prezidentu republiky Miloši Zemanovi …