Západ tajně chystá válku, postaví nás před hotovou věc. Syn ministra Baudyše našel na internetu množství důkazů

22.08.2014 17:37

JINÝMA OČIMA Nikdo z nás to nechce říci nahlas, ale náš kontinent se prý připravuje na válku - to jsou slova Antonína Baudyše, syna bývalého stejnojmenného ministra obrany, současného člena Pirátů, teologa, filozofa i astrologa. Podle něj důkazy pro to, co říká, jsou viditelné. Proto předstírat, že se to neděje, aby to nedopadlo, se mu prý příčí. Doslova pak i v pátek ve svém blogu napsal: Západ chystá válku.

Západ tajně chystá válku, postaví nás před hotovou věc. Syn ministra Baudyše našel na internetu množství důkazů
Foto: facebook
Popisek: Antonín Baudyš junior

Anketa

Který evropský národ máte nejraději? (Hlasování od 14.4.2016)

52%
1%
2%
32%
1%
2%
0%
hlasovalo: 9718 lidí

ParlamentnímListům.cz podobně, jak uvedl ve svém pátečním blogu na Respekt.cz, zopakoval, že opravdu věci cítí tak, že se náš kontinent připravuje na válku.

Nechtějí nás vyplašit? Baudyš má jasno

„Naše státy chystají potichu válku a nás občany nechtějí vyplašit. Postavit nás pak před hotovou věc je mnohem jednodušší. Počítají s tím, že nestihneme protestovat a pak už se nezmůžeme vůbec na nic,“ konstatoval Baudyš. A uvedl několik faktů, které našel ve svých rešerších na internetu v dostupných otevřených zdrojích.

Nesouhlasíte s článkem, pokud jde o geopolitické názory? Přečtěte si původní materiály ParlamentníchListů.cz přinášející názory Zdeny Mašínové (z 21. 8.), Michaela Romancova, Anatolije Lebeděva, Františka Laudáta, Jany Černochové, Karla SchwarzenbergaAlexandra Kručinina, Milana Hulíka, doc. Jaroslava Šebka, Matěje Stropnického, Romana Jocha, Hynka Kmoníčka, prof. Václava Hampla, Martina Bursíka (z 6. 8.), Vladimíra Hučína, Jana Vidíma, Jaroslava Lobkowicze, Gabriely Peckové, Daniela Kroupy, Tomáše Zdechovského, Cyrila Svobody, Františka Bublana, Jiřiny Šiklové, Karla Hvížďaly, Jiřího Pehe, Marty Kubišové, Petry Procházkové, Martina Bursíka (z 23. 6.), šéfky hnutí Femen, Zdeny Mašínové (z 21. 5.) či Džamily Stehlíkové

„Vybrané oddíly NATO se přemísťují k polsko-ruské hranici. V polském Štětíně má brzy vzniknout nové velení NATO tzv. mnohonárodnostních jednotek Severovýchod. Americké tanky jsou přemísťovány do Norska. V Čechách mají v září proběhnout letecké manévry NATO a s načasováním, které se nejeví jako náhodné, se schvaluje novela zákona o branné povinnosti. Přehled o počtu manévrů, které USA konají v Evropě, můžete najít ZDE. Veškeré manévry však s sebou nesou též možnost přiblížení personálu a techniky,“ uvádí Antonín Baudyš.

Anketa

Který porevoluční ministr zahraničí byl nejlepší?

53%
hlasovalo: 6203 lidí

Přípravy, kterých bychom si měli všímat?

A připomíná mimo jiné například to, že na sedmdesáté výročí SNP přistálo prý prvních 70 vojáků USA na Slovensku. „V Polsku jsou narychlo dokončovány stavby lazaretů a rozšiřovány kapacity nemocničních lůžek. V členských zemích západní i střední Evropy je veřejnosti vtloukáno do hlavy, že Rusko má expanzivní chutě a prezident Putin, že je novým Hitlerem, jak se ‚diplomaticky‘ vyjádřila Hillary Clinton, donedávna ministryně zahraničí Spojených států. EU zcela vážně navrhuje potlačování protestů vojenskou silou,“ uvedl dále Baudyš.

Manévr na získání času?

Podle Baudyše se nyní země jako Ukrajina, Polsko, Slovensko a Pobaltské republiky stávají jakýmsi nárazníkovým pásmem. „Proto tyto země v poslední době tlumí rétoriku, kde mohou, aby ožehavou situaci, kterou si nepřály, diplomaticky zmírnily. V širším ohledu do nárazníkového pásma spadá i Maďarsko, Česká republika a Německo. Němci tuto okolnost poněkud pochopili a společně s Francouzi se pokoušejí s Ruskem a Ukrajinou dohodnout urovnání sporů. Buďme jim za to vděční. Pokud to není jen manévr na získání času. Kostky jsou však již vrženy. Termínem zahájení vojenských operací může být podle dosavadních zpráv přitom již přelom září a října letošního roku,“ šokuje Antonín Baudyš. Na zmírnění těchto slov ale dodává, že stále je časový prostor na to situaci změnit.

„Není třeba protestovat nebo proti něčemu bojovat. Situaci můžeme změnit čistě jejím pochopením. A svojí neochotou podílet se na vojenských operacích, i když jsme podle narychlo schvalované novely branného zákona všichni muži mezi 18. a 60. rokem příslušníky aktivní zálohy,“ domnívá se Baudyš. Podle něj celý plán může selhat jedině na tom, že v plánované operaci nebude nikoho, kdo by bojoval. „Pravidelné jednotky totiž podle všeho nestačí. A civilisté se snad, dá se tak předpokládat, nebudou chtít na bojích podílet,“ míní Baudyš. Připomněl v těchto souvislostech to, že i Američané během války ve Vietnamu reagovali na povolávací rozkazy, že buď uposlechli anebo ti, kterým se to příčilo, utekli do Kanady. Byli i tací, co se raději nechali zavřít.

Pokud má Baudyš pravdu, jsme v hodině dvanácté. Co s tím?

Podle Antonína Baudyše se ale ještě do doby, na kterou poukazuje, může seběhnout mnohé. Hovoří dokonce o několika scénářích, které mohou nastat. Možná, že se dají zařadit mezi scénáře konspiračních teorií, ovšem je na čtenáři samotném, do které kategorie je sám dá.

Anketa

Která strana nejvíc vybouchne v komunálních a senátních volbách? Kde bude největší zklamání ze zaostání za očekáváním?

6%
52%
1%
21%
14%
1%
4%
0%
hlasovalo: 23155 lidí

„Spojené státy se obávají, že Německu by se líbilo připojit se do aliance BRICS, sdružující zatím Brazílii, Rusko, Indii, Čínu a Jižní Afriku. Vyloučení petrodolaru ze světových obchodů může mít rychlé konsekvence. Ve hře je i možnost zatčení i některých bývalých význačných hlav světových mocností. Elity Japonska, Číny a Korey mezitím společně přemýšlejí o tom, jak největší armádu světa po přepokládaném kolapsu ekonomiky Spojených států zapojit do kontrolované služby planetární bezpečnosti, pod asijskou taktovkou. Aby nedošlo ke stejné situaci, jaká nastala po obsazení Iráku Američany, kdy desetitisíce propuštěných příslušníků baasistické armády ze dne na den přešly do civilu, ale i do neviditelného odboje. To neříkám jen já, ale i Benjamin Fulford, kterého asijské zájmové skupiny používají jako svého mluvčího pro západní svět. Nelze opomenout ani fakt, že obrovské finanční prostředky, které jsou v současnosti nesmyslně investovány do bezpečnostních a silových struktur, by mohly být s odstraněním amerického nebezpečí použity k rozvinutí mechanismů, jež by dovolily překonat hlad a otřesnou bídu na mnoha místech planety. A lidstvo posunout k jeho nové kapitole,“ uzavírá s jistou nadějí své možné pochmurné vize blízké budoucnosti Baudyš.

reklama

autor: Alena Hechtová

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dokud nebude vláda držet Babiše za kule…“ V Brně se Paroubek s Konečnou rozjeli

4:44 „Dokud nebude vláda držet Babiše za kule…“ V Brně se Paroubek s Konečnou rozjeli

Při bleskové návštěvě Brna bývalý premiér Jiří Paroubek slavnostně odhalil pamětní desku a besedoval…