Že by šéf NATO zapomněl? Rajchl dal možnosti ohledně Ukrajiny

07.06.2023 21:10 | Ze sítí

MONITORING SÍTÍ Šéf strany PRO Jindřich Rajchl se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke slovům generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga, jenž tvrdí, že pro přijetí Ukrajiny do této organizace jsou všechny členské státy Severoatlantické aliance.

Že by šéf NATO zapomněl? Rajchl dal možnosti ohledně Ukrajiny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda PRO Jindřich Rajchl

„Docela by mě zajímalo, co na to říká takové Turecko či Maďarsko. Mám totiž takový dojem, že pan Stoltenberg buď zapomněl, že tyto státy jsou řádnými členy NATO, nebo nám nepokrytě lže," poznamenal Jindřich Rajchl.

Následně ještě doplnil: „Aby bylo jasno, my v PRO jsme jednoznačně proti přijetí Ukrajiny do NATO, neb to zásadním způsobem zvyšuje napětí ve východní Evropě, a tudíž i zvyšuje bezpečnostní riziko pro Českou republiku. Pokud nám dáte mandát v příštích volbách, tak jasně deklarujeme, že i Česká republika bude proti. Což s ohledem na požadavek jednomyslnosti v tomto typu rozhodnutí bude k nepřijetí stačit."

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vef

nálepkování

Čemu pozitivnímu podle vás přispívá to věčné nálepkování? Vaše vláda a Vy nevyjímaje, dost často nálepkuje demostranty. Proč? Co tím získáváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sami si řežou větev.“ Média při demonstraci selhala. Petr Žantovský ví, co se jim stane

4:44 „Sami si řežou větev.“ Média při demonstraci selhala. Petr Žantovský ví, co se jim stane

TÝDEN V MÉDIÍCH Mainstreamová média sama sebe shazují, sama sobě podřezávají větev a ztrácejí důvěr…