Zelený Liška se pustil do Rusnoka. Dostane prý nejspíš trafiku od uhlobaronů

22.11.2013 22:27 | Zprávy
autor: ane

Předsedovi Strany zelených Ondřeji Liškovi se nelíbí výrok premiéra v demisi Jiřího Rusnoka o prolomení limitů těžby na Mostecku. Podle něj se Rusnok chce zalíbit přátelům prezidenta Miloše Zemana.

Zelený Liška se pustil do Rusnoka. Dostane prý nejspíš trafiku od uhlobaronů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Okraj uhelné pánve

"Především je vyčpělá úřednická vláda opírající se pouze o přátele Miloše Zemana. Premiér Rusnok možná hledá trafiku u některého z uhlobaronů, ale měl by si uvědomit, že limity těžby brání města a obce před uhelnými doly, které by se mohly rozšířit pouze za cenu pokračování devastace a vysídlování severních Čech," varuje Liška. Reaguje tak na slova premiéra, který zákony ohledně těžby na Mostecku označil za "vyčpělé".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinkova „Marocká Sahara". Složitý příběh, který nám může otevřít dveře

12:55 Macinkova „Marocká Sahara". Složitý příběh, který nám může otevřít dveře

Cesta Petra Macinky do Maroka přinesla úspěšná byznysová jednání a jeden kontroverzní výrok, který d…