Zeman bude volit ČSSD. Slíbil to na Hradě šéfovi europarlamentu

10.04.2014 21:30 | Zprávy
autor: lze, čtk

Prezident Miloš Zeman bude v nadcházejících evropských volbách volit ČSSD. Na Pražském hradě to ve čtvrtek řekl předsedovi Evropského parlamentu Martinu Schulzovi. Ten přicestoval na třídenní návštěvu České republiky.

Zeman bude volit ČSSD. Slíbil to na Hradě šéfovi europarlamentu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Zeman, který byl v minulosti předsedou ČSSD, v podzimních parlamentních volbách volil Stranu práv občanů - zemanovci. Ta ale po utrpěném debaklu nekandiduje. „Takže budu volit vás," řekl Zeman osmapadesátiletému kandidátovi evropských socialistů na příštího předsedu Evropské komise. Schulz mu za podporu poděkoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Asi chtějí čtvrtou říši.“ Ševčík zostra ke sjezdu sudeťáků

8:50 „Asi chtějí čtvrtou říši.“ Ševčík zostra ke sjezdu sudeťáků

Pozvání sudetských Němců do Brna a záštita prezidenta Petra Pavla nad jejich sjezdem vyvolaly ostrou…