Zeman je srab. Na Hradě chrochtali o kavárně, zasr.ných elitách a kun.ách. O hnusné EU a skvělém Putinovi. O svinské ČT, pravil Zdeněk Šarapatka

09.03.2020 11:00

Publicista a politický komentátor serveru Forum24.cz, někdejší poradce Miloše Zemana Zdeněk Šarapatka se dnes krátce po půlnoci velmi zostra do hlavy státu pustil na sociální síti. Dokonce jej nazval vrchním srabem republiky.

Zeman je srab. Na Hradě chrochtali o kavárně, zasr.ných elitách a kun.ách. O hnusné EU a skvělém Putinovi. O svinské ČT, pravil Zdeněk Šarapatka
Foto: Repro ČT
Popisek: Prezident Zeman ve sněmovně komentuje státní rozpočet

Šarapatka se ve svém komentáři zaměřil na slova prezidenta republiky Miloše Zemana, která věnoval koronaviru. „Strach oslabuje,“ vzkázal dnes občanům vrchní srab republiky z bezpečí hradčanské pevnosti. Slavil tam výročí se svými soudruhy: už sedm let nás táhne na Východ. Zase zářil jako rudá hvězda: v dědkovském ajfru vedl heroické řeči a vylovil i omšelý bonmot. Tu zalichotil, tam urazil. Tam popil, všude pokouřil, sem ho přenesli, tam usnul,“ psal Šarapatka. 

„Na virus ale Miloš dlabe, cicmal se tu s kdekým, jako Chruščov. S fungl novými rty zlatokopky od Mynáře, co má být v karanténě s Nejedlým. S Mařenkou, s Klárou a s Alenou od Bureše. I s Venezuelou od Hamáčka. A kdoví, možná i s Ovcí, s Luft Jardou a čínským velvyslancem. Kojzar Veselý by věděl nejlíp, zná to, byl tu už před léty. Třeba i s Ringem. Čechem, co Zemana obdivuje. Jako zvířátka z jeho obrazu v lese. I s pornohercem Rosenbergem, ten dneska na Hradě taky nechyběl. Asi dárek pro Miloše, ‚live‘, místo porna z Alabamy. Láska tu prostě nebrala konce. Procházela stovkami žaludků. Aby s lahůdkami v čuni chrochtaly o pražské kavárně, zasr.ných elitách a kun.ách sem nebo tam. O hnusné EU a skvělém Putinovi. O svinské ČT, kterou zruší. Když tu lidu stačí Nova a krev a sranda místo pravdy o jejich zoufalé zemi,“ popisoval oslavy sedmiletého prezidentování Zemana Šarapatka. 

„Hrad žil dneska všude, pod okny promrzlá fronta turistů u policejní kontroly, nahoře žranice fanklubu nejvyššího kolaboranta. Letos, spíš pro sichr, maskovaná i koncertem pro Gotta. Aby se neřeklo, že není kultůra. Seznam hostů neznáme. Píšou ale, že jich Zeman pozval stovky. Z našich daní, samozřejmě. A z tučného rozpočtu, který prezidentské kanceláři přihrál Bureš. Něco za něco. Kámoš Kellner nedal ani kačku. Možná jindy, potom. Až co na to Si Ťin-pching a ruské kšefty,“ uvedl dále Šarapatka.

„Strach oslabuje, hlásal Zeman ještě před žranicí. Ví, o čem mluví. Dělal skrz něj roky kariéru, jako premiér i prezident. Teď chce dožít v luxusu a ve lži. Zadarmo, s ochrankou a kývači. Jistí si to proto všude, i u Duky, jeho přímluvce u Boha. Zarytý ateista Zeman... v minulosti s poradci, kteří mu coby premiérovi chystali kompro na primase Vlka! Paměť je holt sviňa... Nás strach neoslabuje, naopak. Rosteme s jejich chybami. ‚Poznej svého nepřítele‘ je moudrá taktika. Tak jo: Zákon 106/99 Sb. o svobodném přístupu k informacím: ‚Povinnými subjekty, které mají podle tohoto zákona povinnost poskytovat informace vztahující se k jejich působnosti, jsou státní orgány, územní samosprávné celky a jejich orgány a veřejné instituce‘. Tedy i prezidentská kancelář. Chtějme seznam těch, které dneska hostila z našich daní. Všichni. Máme na to právo...“ uzavřel Šarapatka.

Do Zemana se na svém facebookovém profilu opřela také demonstrantka Jana Filipová, která uspěla se svou žalobou na premiéra Andreje Babiše (ANO). „Takhle nějak si představuji chování normálního prezidenta. Né, že bych chtěla být nějaký trapný šťoural, ale patrně mi asi uniklo uklidnění českého obyvatelstva z úst českého prezidenta. Máme ještě vůbec nějakého prezidenta? Pokud ano, tak by měl přestat na Hradě přepočítávat ty tisíce roušek, co si tam objednali, a vzpomenout si na to, že někde v podhradí žije momentálně poněkud panikařící národ,“ napsala ještě před vyjádřením Zemana Filipová a sdílela video se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Daniela Kroupu v ČT nikdo nezastavil, a tak řekl, co řekl. Paroubek ve varu. Chystá vážnou dohru

18:41 Daniela Kroupu v ČT nikdo nezastavil, a tak řekl, co řekl. Paroubek ve varu. Chystá vážnou dohru

Bývalý premiér Jiří Paroubek se tvrdě opřel do filozofa, disidenta a chartisty Daniela Kroupy, který…