Zeman na Vysočině znovu vyrazil na rybník. Smál se novinářům

06.07.2017 18:23 | Zprávy
autor: mp

Prezident Miloš Zeman si užívá svou tradiční dovolenou v Novém Veselí na Vysočině. Jak je jeho dobrým zvykem, vyplul na svém gumovém člunu na rybník za chatou. A smál se novinářům, kteří ho přitom fotografovali.

Zeman na Vysočině znovu vyrazil na rybník. Smál se novinářům
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Miloš Zeman si dovolenou užívá. Napřed posedával na lavičkách a užíval si lehké procházky a pak tradičně vyrazil na rybník za svou chatou. Při této příležitosti se smál novinářům. „Zdravím přítomné novináře,“ volal Zeman na dívky, které stály na břehu a nahrávaly si hlavu státu na mobil. Mladé ženy prezidentovi oznámily, že nejsou novinářky, nýbrž jeho stoupenkyně. Informuje o tom server iDNES.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Uznáváte neutrální pohlaví?

Nebo něco jako třetí pohlaví? A co přesně myslíte tou pomocí transgender lidem? Já souhlasím, že je to jejich volba, že by neměli být odsuzováni, ale moc nechápu, jak jim jako chcete pomoc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

9:41 Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

POHLED IVANA HOFFMANA Ukrajina vypadala pro Evropu lákavě, nyní je spíš koulí u nohy, píše pro Parla…