
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Daniela Černá
REPORTÁŽ „Pane prezidente, zůstaňte! Odejdete bez hůlky,“ přesvědčovali lidé ve Velkých Losinách hlavu státu. Ten ale musel odmítnout: „Mí spolupracovníci mě pohánějí k dalším a dalším akcím, takže si někdy připadám jako veverka ve šlapacím mlýně.“ Také ve známých lázních, které navštívil prezident v rámci třídenní návštěvy Olomouckého kraje, čekaly davy příznivců. Lidé se zajímali o problematiku zachování praktických škol a ptali se i na situaci v České televizi.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Daniela Černá
Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ
Snímky nenávistných příspěvků Filipa Turka měl podle Deníku N pořídit jeho bývalý kamarád Vojtěch Do…