Zeman se zastal Feriho

01.07.2021 7:52

Po někdejším poslanci TOP 09 Dominiku Ferim se slehla zem. Poté, co byl několika ženami a mladými dívkami obviněn, že se choval nevhodně, činil jim nemravné návrhy a ve dvou případech se údajně měl pokusit i o znásilnění, policie začala celou věc prověřovat. Feri opustil Sněmovnu i řady TOP 09 a podle všeho odjel z České republiky. Ale teď našel nečekaného zastánce. Prezidenta Miloše Zemana.

Zeman se zastal Feriho
Foto: Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Partie na CNN Prima News

Prezident Miloš Zeman zpravidla nenechává na politicích TOP 09 nit suchou a využije takřka každé příležitosti k tomu, aby je zkritizoval. Ale v případě někdejšího poslance TOP 09 Dominika Feriho udělal výjimku. Ve shodě s čestným předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem prohlásil, že je normální, když se kluk snaží dostat holku do postele.

„Říkám, že hloupostmi se nezabývám. Možná že vás překvapím, ale i toto považuji za hloupost. I když jsem se s Karlem Schwarzenbergem mnohokrát lišil v názorech, tak musím připustit, že můj postoj k tomuto údajnému sexuálnímu skandálu se velmi blíží názoru Karla Schwarzenberga,“ řekl ve středu prezident Zeman v rámci velkého rozhovoru, který vyjde v pátečním vydání MF DNES.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Policie zahájila úkony trestního řízení a podle mluvčího pražské policie Jana Daňka prověřuje možnost spáchání trestného činu proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Neposlouchejte je, ta jejich nařízení. Spusťte odpor!“ Daniel Landa rozvášnil dav. To nebylo vše: Točte je, bolševiky!

9:07 „Neposlouchejte je, ta jejich nařízení. Spusťte odpor!“ Daniel Landa rozvášnil dav. To nebylo vše: Točte je, bolševiky!

Odpor proti nesmyslnostem politiků vyhlásil na setkání se svými přívrženci Daniel Landa při setkání …