Zeman „vyš.......l“ s Hamáčkem. Zahradil se baví nad odmítnutým Šmardou

14.08.2019 20:20 | Zprávy
autor: mp

V české politice to žije i v létě. Spor o exministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) vystřídala bitva o hraboše a sotva se válka o tohoto hlodavce utišila, nastala bitva o možného ministra kultury Michala Šmardu. Zeman prohlásil, že Šmardu nejmenuje. A europoslanec Jan Zahradil si k celé záležitosti neodpustil komentář.

Zeman „vyš.......l“ s Hamáčkem. Zahradil se baví nad odmítnutým Šmardou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Michal Šmarda nebude ministrem kultury, sdělil přes svého mluvčího Jiřího Ovčáčka serveru ParlamentníListy.cz Miloš Zeman. Představitelé pravicové opozice prezidenta okamžitě zkritizovali a připomněli mu, že musí dodržovat ústavu. Pokud tak neučiní, je prý na premiérovi Andreji Babišovi, aby Zemana vykázal do patřičných mezí s pomocí kompetenční žaloby.

Originálním způsobem se ke sporu o jmenování Šmardy vyjádřil europoslanec ODS Jan Zahradil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

20:45 Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

Ukrajina jako vazalský stát NATO. Politolog z univerzity v kanadské Ottawě Ivan Kačanovský v novém r…