Zhovadilost, kreatury. Doktor Macek účtuje s umělci za zveřejnění SMS

23.11.2012 9:54

Bída naší politické i kulturní scény prý pokračuje a potvrzují to dvě události, které se staly ve čtvrtek. Jednou bylo zveřejnění telefonních čísel politické reprezentace a následná záplava vulgárních SMS a druhou neoficiální informace, že z prezidentské volby mají být vyřazeni tři kandidáti. Doktor Miroslav Macek nejde daleko pro silná slova.

Zhovadilost, kreatury. Doktor Macek účtuje s umělci za zveřejnění SMS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Politická scéna je podle Macka dokonalým odrazem společnosti. Důkazem je prý i to, že lidé na jednu stranu nadávají na politiky, ale na druhou stranu „zhovadile“ zveřejňují čísla jejich mobilů a pak jim píší sprosté vzkazy.

O bídě společnosti prý svědčí i titulek textu o úniku mobilních čísel. Zněl „Umělci zveřejnili čísla, zákonodárci se mají na co těšit“. Doktor Macek nad tímto titulkem nevěřícně kroutí hlavou. Skuteční umělci a zákonodárci podle něj vypadají úplně jinak, než kreatury, které se v současnosti pohybují na obou stranách mediálních zákopů. Samozřejmě existují čestné výjimky, ale ty jen potvrzují pravidlo.

Vypadnutí Jany Bobošíkové, Tomia Okamury a Vladimíra Dlouhého ze soutěže „Česko hledá prezidenta“, o kterém média spekulují, prý povede nejspíš k tomu, že Ústavní soud celou soutěž zruší, a nebo proběhne za absolutního nezájmu veřejnosti někdy později. Ale výsledek je podle Macka už stejně jasný, neboť dokonce i světoví finančníci mají jasno. „Prezidentem bude Fischer. Soros už to řekl přece dávno,“ píše Macek. 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak pracuje Pavel Šafr: Všechny možné manipulace a podrazy. Žantovský našel jeho článek, kde je to pohromadě

7:50 Jak pracuje Pavel Šafr: Všechny možné manipulace a podrazy. Žantovský našel jeho článek, kde je to pohromadě

TÝDEN V MÉDIÍCH Velký zástup poslanců by se měl silně ohradit proti arogantnímu vyjádření generálníh…