Znovuzrozená Ukrajina, kráčí k zářivým úspěchům. Podívejte se na motivační VIDEO

11.07.2015 13:46

Server KievPost přinesl informace o znovuzrození silné Ukrajiny, respektive o dvouminutovém videu, které znovuzrození silné země představuje. Propagační video může sloužit i k posílení morálky obyvatel válkou sužované země. Naznačuje totiž, že na Ukrajině žijí vzdělaní lidé, schopní pracovat i v oblasti IT, ale také ve farmaceutickém průmyslu.

Znovuzrozená Ukrajina, kráčí k zářivým úspěchům. Podívejte se na motivační VIDEO
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Oděse přes její rozervanost visí pouze ukrajinské vlajky

Video Ukraina Reborn neboli znovuzrození Ukrajiny představuje tuto zemi jako prostor neomezených možností, kde každý rok vysokoškolské studium úspěšně ukončí na 16 tisíc lidí v oblasti IT, 640 tisíc absolventů opustí školy každý rok celkově, z čehož následně vyplyne, že Ukrajinci jsou součástí čtvrtého nejvzdělanějšího národa na světě. Více než sto nadnárodních společností prý také využívá software vyvinutý na Ukrajině.

NA VIDEO SE PODÍVEJTE ZDE

Stejně tak se diváci dozvědí, že třetina nejúrodnější půdy na planetě se nachází právě na Ukrajině, ve státě, kde farmaceutický průmysl roste o 15 procent rok co rok posledních pět let. Na starém kontinentu je navíc Ukrajina největší zemí, která je protkána 170 tisíci kilometry silnic a 22 tisíci kilometry železnic. V zemi najdeme velké přístavy, velká letiště, země je zkrátka plně připravena pro investory ze zahraničí. Právě investory má video oslovit především.

Sečteno, podtrženo, tvůrci videa se snažili ukázat, že po revoluci na Majdanu je země plná nové energie, kterou je možné využít.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Co přesně bylo populistického na návrhu ANO zmrazit platy politiků?

Protože nyní už to chcete taky, když vás k tomu vyzval i prezident. V čem bude váš návrh od toho opozice nepolulistický? A co, že jste (až) nyní tak otočili? A proč je vůbec třeba, aby byly platy politiků pravidelně valorizovány, když spousta jiných skupin lidí, ale i třeba státních profesí se stejn...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Právo na revoluci je lidské právo.” To neřekl Václavák. Vládu zaujme

17:39 „Právo na revoluci je lidské právo.” To neřekl Václavák. Vládu zaujme

Zvyšuje se počet lidí, kteří se nemohou ze své práce uživit. „Jedna miliarda lidí žije ve slamech a …