Zpěvák Ivan Mládek: Estébáci přivedli studenty na Národní třídu. Takhle to vidím. Ne že revoluci udělala Charta 77 a studenti

24.01.2017 17:21 | Zprávy
autor: vef

O svém hitu Jožin z bažin, ze kterého se v Rusku stal Putin z bažin, hovořil na serveru DVTV.cz zpěvák Ivan Mládek. Mluvilo se však i o sametové revoluci či o cenzuře.

Zpěvák Ivan Mládek: Estébáci přivedli studenty na Národní třídu. Takhle to vidím. Ne že revoluci udělala Charta 77 a studenti
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin, prezident Ruské federace

Zpěvák mluvil o tom, že on zřejmě kvůli písni Jožin z bažin nesmí do Ruska. Skupina, která tuto píseň přezpívala, se totiž prezentuje pod jejich obličeji. Putin z bažin se dokonce zpívá i na proputinovských shromážděních. 

„V Rusku je to výborná reklama, prý to vidělo asi 200 milionů lidí, ale je nám to prd platné, když tam nesmíme,“ uvedl. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?

Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš je vystrnadil. Ale „zelená chobotnice“ obepíná Česko dál

10:30 Babiš je vystrnadil. Ale „zelená chobotnice“ obepíná Česko dál

Radikální ekologické hnutí se inspiruje v západní Evropě a postupně nabývá na síle i v Česku. Jednot…